Десять кроків для створення ефективного веб-сайту

Створення сайту і просування - методика Веб-кухні

Створення веб-сайту є дуже важливим кроком для всіх компаній та фактором, який впливає на їхній успіх. Сайт гарантує вам видимість у мережі і допомагає знаходити нових клієнтів завдяки продуманій стратегії веб-маркетингу.

Як зробити ваш сайт ефективним і досягти високий позицій у Google?

Розробка ефективного веб-сайту здебільшого ґрунтується на його вмілу інтеграцію в глобальну стратегію веб-комунікації компанії. Крім того, ваш веб-проект повинен також дотримуватися основних технічних параметрів.

Важливо чітко визначити позиціонування сайту

 • Що ви пропонуєте? (Товари, послуги)
 • Який тип бізнесу представляєте? (виробник, дистриб’ютор, постачальник…)
 • Які ваші цілі? (сайт-візитка, завоювання клієнтів, онлайн-продаж). Короткострокові, середньострокові, довгострокові цілі?
 • На кого ви орієнтуєтесь? (BtoC, BtoB – на бізнес чи клієнтів-фізичних осіб)
 • Що потенційні відвідувачі можуть очікувати від вашого сайту? Як можемо задовольнити їхні очікування?
 • Які ваші засоби? (Бюджет і людські ресурси)

Згідно з багатьма дослідженнями UX, прийнятний для користувачів час завантаження сторінки становить 2 секунди. Тому необхідно переконатися, що ваш сайт завантажується достатньо швидко, щоб не втратити відвідувача.

Якісний і чистий код

Часто час завантаження веб-сайту значно збільшується через надмірний код платформ-шаблонів. Невдало розроблений сайт і невміло написаний код може погіршити час завантаження і тим самим завдати шкоди позиціонуванню і просування сайту. Код повинен відповідати стандартам W3C. Код є фундаментом сайту.

Адаптивний формат

Ваш сайт повинен адаптуватися до всіх носіїв, всіх розмірів і типів екрану: комп’ютерів, планшетів і смартфонів. Ваш сайт повинен коректно відображатися на смартфоні, бути мобайл-френдлі.

Якісний тематичний контент

Для того, щоб добре позиціонуватися в Google, займати високі позиції, сайт повинен вміщати багато цікавого тематичного контенту. Ідеально – регулярно наповнювати розділ Статті. Посилання з інших ресурсів та якісний контент допоможуть вам здобути високу позиції в результатах пошуку. Створення унікального контенту написання статті на принаймні 300 слів, в якій зустрічаються ключові фрази – пошукові запити.

Внутрішня сітка

Внутрішні та зовнішні посилання перетворюють зміст сторінки на більш повноцінний, а читання – зручнішим і приємнішим. Що таке внутрішнє перелінкування? Це посилання між сторінками вашого веб-сайту. Внутрішні посилання дозволяють користувачам переходити з однієї сторінки на детальнішу тему. Google цінує внутрішні посилання, оскільки вони демонструють глибину вашого сайту.

Якісні зворотні посилання

Зворотні зовнішні посилання також дуже важливі. Коли інші сайти посилаються на вас, пошукова система розглядає це як вияв довіри. Ви можете отримати зворотні посилання шляхом створення унікального контенту та через обмін посиланнями, до прикладу, з вашими партнерами. Найкраще для SEO отримати вхідні посилання з ресурсів з високим рейтингом.

Ключові слова, мета-заголовки та описи

Ключові слова, мета-заголовки та описи ваших сторінок є найважливішими критеріями SEO у створенні і просуванні сайту. Теги заголовка, ключових слів, мета-описів повинні бути заповненні якісно і відповідно до стандартів. Мета заголовки та описи невидимі для відвідувача сайту, але їх зчитує пошукова система. Вони є необхідними для відображення сторінки у результатах пошуку. Також необхідно дотримуватися норм кількості символів у мета-тегах.

SEO оптимізація

Контент і всі сторінки веб-сайту потрібно оптимізувати під SEO. SEO оптимізація дозволить генерувати більше трафіку та збільшити кількість користувачів. Сайт повинен містити добре налаштовані файли Robots i SiteMap. Мета-описи і заголовки мають містити ключові фрази, важливі для діяльності і позиціонування компанії та її веб-сайту. Також необхідно заповнити описи зображень у тегу ALT. Їх індексують пошукові системи. І, звичайно, необхідно правильно структурувати вміст сторінок сайту.

Просування сайту в соціальних мережах

Ефективна веб-стратегія передбачає і потребує взаємодії веб-сайту зі сторінками компанії у соцмережах. Це дієвий засіб просування бренду і здобуття додаткової хвилі відвідувачів. Завжди слід пам’ятати про користь просування сайту у соціальних мережах. Регулярно публікуйте якісний контент і діліться ним із своїми спільнотами. Залучайте нових послідовників, спілкуйтеся з ними і будуйте лояльність до вашого бренду. Для того, щоб SEO оптимізація була успішною, необхідно реалізувати довгострокову стратегію керування вашими групами у соцмережах.

Підводячи підсумок, успіх вашого веб-сайту починається з добре продуманої стратегії веб-маркетингу, яка, зокрема, враховує:

 • створення ефектної візуальної ідентичності
 • ефективного UX дизайну з чіткою, зрозумілою структурою
 • написання якісного коду, забезпечення швидкого завантаження сторінок
 • SEO оптимізації, заповнення мета-тегів і здобуття беклінків
 • написання якісного контенту, регулярні публікації
 • керування групами у соціальних мережах

У своїх розробках Веб-кухня супроводжує вас, крок за кроком, забезпечуючи виконання всіх складових успішного веб-сайту.

Створення сайту і просування складається з шести етапів

 1. Визначаємо сутність проекту та його цілі. Визначаємо потенційних відвідувачів і клієнтів та їхні очікування. Пропонуємо рішення, адаптовані до їхніх потреб.
 2. Розробляємо структуру сайту, функціональні особливості та необхідні модулі. Розробляємо дизайн структури сайту, яка має забезпечувати просте та інтуїтивне користування сайтом.
 3. Вибираємо кольори бренду, розробляємо логотип і підбираємо візуальні зображення для сайту. Створення графічної хартії проекту. Розробка макетів сторінок сайту.
 4. На основі розробленої стратегії та затверджених макетів розробляємо сторінки сайту та необхідні модулі для забезпечення бажаного функціоналу.
 5. Оптимізуємо зміст сайту, ключові слова, мета-описи, щоб забезпечити солідну базу для ефективного SEO просування. Дотримання технічних вимог SEO є необхідними, щоб здобувати високі позиції результатах пошуку на пошукових системах за релевантними ключовими запитами.
 6. Створення сторінок та розкрутка бренду у соціальних мережах. Постійна комунікація з групами послідовників та веб-маркетинг мають вирішальне значення для збільшення видимості веб-сайту та підвищення його авторитетності в очах пошукових систем.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори