SEO статті та копірайтинг як дієві інструменти просування сайту

Написання СЕО статті

Написання текстів для веб-сайту

Написання текстів для сайту або копірайтинг – це створення тематичних статей, які містять ключові фрази вашої діяльності. Регулярна публікація індексується пошуковими ресурсами, які починають вважати ваш сайт авторитетним. Для того, щоб замовити SEO статтю, достатньо повідомити нам сферу, тему та інформаційну цінність.

Важливо також знати потенційну аудиторію, щоб добре підібрати стилістику. Отримавши всі дані, красиво сформулюємо текст, підберемо ключові фрази відповідно до їх популярності у пошукових запитах.

Чому для просування важливі статті?

Новинні та аналітичні матеріали заввиграшки випереджають всі інші публікації у результатах пошуку. Особливо це стосується розгорнутих статей. Вони вважаються авторитетними, оскільки містять докладну інформацію, дослідження, аналіз, порівняння.

Це наводить нас на висновок, що такі матеріали неабияк сприятимуть покращенню позицій сайту у пошукових системах. Регулярна публікація статей, наповнення сайту унікальним та якісним контентом – запорука успіху в просуванні.

Розширені статті – найбільша цінність

Найціннішими є розширені і вичерпні статті на окрему тему. Їхня мета полягає в тому, щоб надати глибинну та найповнішу інформацію про певну тему. Такі матеріали докладно відображають ваш бізнес чи вашу діяльність. Крім того, поглиблені статті мають бути позачасовими, тобто, якомога довше зберігати свою актуальність.

Щоб стаття отримала високі позиції у пошукових системах, проводимо роботу з внутрішнього перелінкування та застосування продуманої стратегії ключових фраз.

SEO – копірайтинг – статті з ключовими фразами

Для успішного просування сайту SEO – копірайтинг є вкрай важливим. Саме завдяки оптимізованим текстам і регулярним публікаціям ваш сайт зможе отримати перевагу в очах роботів пошукових ресурсів.

Основа просування сайту за допомогою СЕО статей полягає у використанні ключових слів з дотриманням їх прийнятної щільності у тексті. Часто така стаття повністю пристосована до відповіді на конкретні запити і запитання у пошукових ресурсах.
Унікальний контент як запорука успіху в просуванні сайту

Унікальний контент – важливий чинник у написанні СЕО статті

Копіювання змісту чи окремих абзаців з інших ресурсів буде неодмінно виявлена пошуковими системами. Тоді замість підвищення у результатах пошуку можна очікувати покарання. Натомість якісний і унікальний контент сприятиме просуванню сайту в Google завдяки накопиченню тематичного тексту і ключових фраз.

Ключові слова у СЕО статті

СЕО стаття повинна містити ключові слова. Найкраще, щоб вони відповідали популярним ключовим запитам у пошукових системах. Однак важливо не переборщити з кількістю ключових слів. Їх число на сторінці має коливатися у межах 5%. Цього достатньо для індексації пошуковими ресурсами, а водночас не забагато для уникнення покарання.

Обсяг СЕО статей для просування сайту

Зазвичай, СЕО стаття для просування сайту має вміщати щонайменше 300 слів. Таким чином, можна добре розкрити тему, а також використати вдосталь ключові слова та підзаголовки. Але передовсім стаття повинна містити важливий контент, який зацікавить читачів. Інакше немає змісту інвестувати багато часу на написання великого матеріалу.

Звісно, легше здобувати високі позиції у Гугл з розширеними матеріалами, аніж з короткими дописами. Тому рекомендуємо прагнути до написання статті, що містить щонайменше 900 слів.

Редагуємо СЕО статтю простою мовою, з короткими реченнями. Це забезпечить зручність читання, а відтак – більшу кількість переглядів і кліків. А це прямо вплине на розташування статті у результатах пошуку Google. При цьому, ми використовуємо ключові слова у природній спосіб, щоб вони не стали надокучливими для читача.

Поглиблена і розширена стаття має вміщати внутрішні посилання

Необхідно подбати, щоб розширена стаття вміщала багато внутрішніх посилань з інших сторінок вашого сайту. А також посилалася на інші ваші публікації. Пошукові системи вважають матеріали з багатьма внутрішніми посиланнями важливішими.

Метафорично це виглядає так: до мегаполісів чи обласних центрів веде значно більше доріг, ніж до малих міст. Вони наче розширені дослідження, отримують багато потоків, багато посилань. А містечка, як малі статті, фокусуються на більш вузьких і нішевих темах.

Редагування та оптимізація статті

Розширену SEO статтю завжди потрібно перечитати, переписати, відредагувати. Її слід максимально адаптувати і прописати під SEO. Перечитайте її та переконайтеся, що вона цілком оптимізована. Вона стаття повинна охоплювати всю інформацію, що стосується теми.

Варто роздрукувати та зосередитися на читабельності. Обдумайте структуру вашого тексту, подайте параграфи у логічному порядку, напишіть чіткі та короткі абзаци.

Розширені статті – інвестиція у довгостроковий розвиток сайту

Основний зміст розширеної статті має бути високоякісним та інформативним, який всеохопно розповідає про вашу діяльність. Щоб стаття зберігала свою актуальність, вона повинну бути вичерпною з певної теми. Якщо ж у вас назбиралося багато коротких публікацій і блогів на суміжні теми – настав час на якісну вичерпну статтю.

Просування сайту за допомогою якісного інформаційного наповнення – це стратегія інвестиції у довгостроковий. Вона приноситиме плоди не один рік.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори