Наша команда розробників сайтів і спеціалістів СЕО

Ваша концепція – наше рішення – якісний сайт.
Наше покликання – розробити ефективний сайт, який відповідатиме Вашим побажанням та потребам Вашого бізнес-проекту.
Сайт у ТОП-позиціях, який буде приносити Вам прибуток. Ми – команда креативних розробників, які захоплюються своєю роботою та цінують клієнтів.

Увесь спектр послуг, адаптований під Ваш запит: створення сайту і SEO

Відповідно до Ваших цілей, реалізуємо такі веб-проекти: сайт-візитка, лендінг – сторінка, що продає, корпоративний сайт, інтернет-магазин, інтернет-портал. Веб-сайт стане для Вас дієвим бізнес-інструментом.

Він сприятиме залученню нових клієнтів та примножить прибуток. Наш сайт під ключ – потужний іміджевий і маркетинговий інструмент. Пропонуємо послуги SEO, оптимізацію сайту, просування за ключовими фразами у Google та написання SEO-статей.

Ретельне планування розробки веб-проекту

Вивчаємо Ваш проект і Ваші цілі. Проводимо зустрічі, складаємо бріф, визначаємо концепцію. Це допоможе вірно скласти технічне завдання, а це – запорука успішної розробки сайту. Розробляємо архітектуру сайту: розміщуємо всі елементи на вайфреймі.

Проектуємо інтерфейс, створюємо прототип сайту. Розробляємо візуальну ідентичність та створюємо веб-дизайн сайту, згідно із затвердженим прототипом. Після погодження макетів, переходимо до програмування і верстки сайту.

Паралельно, редагуємо текстовий контент. Оптимізуємо код і робимо адаптивну верстку. Перед розміщенням веб-сайту на сервері проводимо всі необхідні тести на коректність його функціонування.

Сайти на надійних платформах, функціональний вебдизайн, ефективне SEO

У розробках сайтів використовуємо сучасні технології, надійні фреймворки та перевірені платформи. Створюємо не просто гарний веб-дизайн, а й функціональний, зручний у користуванні та адаптований до мобільних пристроїв.

Оптимізуємо код і структуру сайту, всі ключові слова, заголовки і описи сторінок – таким чином ми гарантуємо швидке просування у Google під важливі для Вас пошукові запити. Сайт без ефективного SEO – наче машина без коліс.

Наша команда

Натхненні та креативні розробники сайтів

Віталій

Програміст, Frontend

Зручна, юзер-френдлі та адаптивна верстка сайту у моєму виконанні не залишить вас байдужими. Для цього невпинно вдосконалюю свої знання з CSS, JavaScript, Jquery, Ajax.

Михайло

Експерт СЕО, веб-девелопер

Дослідження семантики, ключових слів і аналіз аналітики сайтів - моє захоплення. Розробити ефективний і оптимізований під пошукові системи сайт - моє завдання.

Іван

Програміст, Backend

Якщо вам потрібно розробити сайт зі складним, розгалуженим функціоналом - з радістю візьмуся за найскладнішу задачу. Програмування - моє захоплення, код - мій вірний друг.

Володимир

Програміст, Full Stack

Якісна робота і довершенний код у моєму виконанні - це запорука бездоганного функціоналу та високого рівня безпеки Вашого сайту. Для цього володію глибокими знаннями з PHP, MySQL, Laravel, Vue.js.

Відгуки про наші розробки

Що кажуть наші задоволені клієнти

Підпишіться на наш блог

Дізнавайтеся з нами про нові тендентції та найкращі розробки у світі програмуванні і веб-дизайну, а також про найдієвіші техніки у просуванні сайту у пошукових системах. Лише цікаві та крорисні статті.

Дякуємо за заявку.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.