Що таке оптимізація SEO?

Це комплекс заходів, спрямований на покращення позицій сайту у результатах пошукових систем за ключовими запитами. Оптимізація SEO адаптує сайт до вимог пошукових систем і гарантувати ефективний спосіб залучення нових клієнтів.

Вкрай важливо оптимізувати сайт під пошукові системи, щоб його було легко знайти за ключовими фразами. Мета - щоб відвідувачі переходили на Ваш сайт із пошуку в Google.

Як працює просування сайту

Для початку: SEO аудит сайту, аналіз конкурентів, дослідження запитів у Google.

Мета-теги та ключові слова

Визначаємо пошукові запити і ключові слова, за якими Ви бажаєте позиціонуватись. Аналізуємо сайт і пошукові запити за допомогою СЕО-програм. Оптимізуємо ключові фрази, заголовки, URL-адреси, мета-описи всіх сторінок сайту, щоб забезпечити кращу індексацію пошуковими системами.

Технічна оптимізація

Створюємо необідні технічні файли (карту сайту). Оптимізуємо код, що зменшить розмір сайту, а відтак скоротить час завантаження. Це позитивно вплине на позиції у пошукових системах.

Внутрішні посилання і беклінки

Розробляємо стратегію якісного внутрішнього перелінкування. Реєструємо сайт у профільних онлайн-каталогах. Якісні беклінки підвищують авторитет Вашого сайту, а заодно – його позицію в Google.

SEO оптимізація заради першої сторінки Google

Конкуренція в Інтернеті дуже сильна і постійно зростає. У цих умовах ефективна SEO оптимізація Вашого сайту стане запорукою успіху Вашого сайту. Якщо у результатах пошуку у Google Ваш сайт буде на першій сторінці, Вам буде залучати нових клієнтів і збільшувати продажі.

Ми передбачаємо всі складові просування сайту в Google вже на етапі розробки. Для вже існуючих сайтів ми пропонуємо аудит SEO, оптимізацію SEO та написання статей для покращення можливостей просування Вашого проекту.

Послуги з оптимізації та просування сайту

Наш комплекс заходів допоможе Вам піднятися у результатах пошуку Google, а відтак – збільшити кількість замовлень та клієнтів.

SEO аудит сайту

Аналіз семантичного контенту, мета-тегів. Визначення релевантних ключових запитів, аналіз ключових слів і СЕО-стратегії конкурентів. Вартість: від 900 грн/1-3 дні.

СЕО-просування сайту

Визначення семантичного ядра і ключових фраз. Прописування мета-даних і заголовків, технічна оптимізація, налаштування карти сайту і Search Console. Гармонійне і ефективне внутрішнє перелінкування. Вартість: від 5 000 грн/місяць.

Мікродані та копірайтинг

Структуровані дані завдяки особливим маркуванням повідомляють пошуковим системам про зміст та наповнення сайту. Для подальшого посилення авторитету ресурсу пропонуємо якісні тематичні статті.

Структуровані дані

Після повної оптимізації сайту ми пропонуємо інтегрувати структуровані дані, які покращують видимість сайту в Google та суттєво підвищують конверсію. Структуровані дані - це якісна розмітка в коді сторінки за описаними правилами в словнику schema.org.

Структурні дані описують таку інформацію, як назва товару, ціна, відгуки покупців, назва послуги, оцінка товарів чи послуг, бренд, нагороди компанії, тощо. Ці елементи видимі у результатах пошуку, а відтак заохочують користувачів відвідати сайт.

Для чого потрібні структуровані дані на сайті?

Незалежно від того, чи це бізнес-сайт чи інтернет-магазин, якщо на ньому немає розмітки структурованих даних (мікророзмітки), то слід якомога швидше її впровадити. Це необхідно для того, щоб пошукові роботи швидше і якісніше опрацьовували інформацію на Вашому сайті. У підсумку вони генерують унікальний сніппет в пошукових машинах з розширеною інформацією.

Написання SEO статей для сайту

Для подальшого просування Вашого сайту ми пропонуємо професійні тексти на тематику Вашої галузі. Фахові авторські статті позитивно впливають на просування ресурсу в Інтернеті і виведення сайту в ТОП-позицій результатів пошуку. СЕО-стаття міститиме ключові слова та фрази, що допоможе краще позиціонуватися в пошукових ресурсах.

По друге, статті також розповідають про переваги товарів або послуг, специфіку компанії, її новини. Такі публікації популяризують сайт і мотивують відвідувача до дії. Цікава і грамотна стаття чи корисні поради змусять його повертатися на Ваш сайт.

Перед написанням вивчаємо тематику та галузь, збираємо цінну інформацію з інших джерел і створюємо інформативні та унікальні статті, які легко читати. Статті індексують пошукові системи, які високо оцінюють регулярне наповнення сайту якісним текстовим контентом.

Результати СЕО оптимізації та розкрутки сайту

СЕО оптимізація та розкрутка сайту допоможе збільшити відвідуваність сайту та підвищити позиції за ключовими запитами у результатах пошуку в Google. Сайт підвищить видимість і трафік. Більше відвідувачів – збільшення прибутків Вашого бізнесу.

Просування сайту має передбачати комплексну стратегію просування та оптимізації сайту – як внутрішньої, так і зовнішньої. Після оптимізації гарантуємо Вам: відмінно структурований сайт, ефективно та якісно організована семантична структура навколо ключових слів, оптимізація під пошук за важливими для Вас запитами.

Створимо Ваш успішний сайт разом

Розкажіть про Ваш проект, Ваші цілі, Ваші вподобання, а ми втілимо це в ефективний сайт!

Веб-студія "Веб-кухня"

Пишіть через контактну форму - відповідаємо оперативно.
Телефонуйте за вказаними на сайті номерами.
Замовлення на створення сайту можна подавати у зручний для Вас час.

Телефонуйте або пишіть на Viber: +380993208600

Пишіть стисло про Ваш проект:
contact@web-cuisine.com

Географія наших розробок:
Київ, Вінниця, Житомир, Львів