Розробка сайтів: функціональні та оптимізовані

Розробляємо сайти-візитки, лендінги, корпоративні сайти, інтернет-магазини. Створення сайту адаптуємо до Ваших побажань, потреб і бюджету.

Якісний, функціональний та оптимізований під пошукові системи сайт під ключ стане для Вас ефективним іміджевим та бізнесовим інструментом. Наша розробка сприятиме залученню нових клієнтів та примножить прибуток.

Розробка сайтів на різні цілі та на будь-який смак

Сайти адаптовані до смартфонів і оптимізовані під Google

Лендінг

Сайт з лише однієї сторінки, який має на меті підвищити продажі. Такий ресурс завдяки веб-дизайну, наповненню і закликам до дії має високу конверсійну здатність.

Сайт-візитка

Невеликий сайт з базовим функціоналом, який презентує послуги чи товари, або ж Вашу діяльність. Розробляємо сайти-візитки, оптимізовані під пошукові системи.

Корпоративний сайт

Повноцінний веб-сайт з розгалуженим фцнкціоналом, який презентує компанію та демонструє її товари або послуги. Оптимізуємо сайт відповідно до цільових пошукових запитів.

Ціни на створення сайтів

Кожен проект і створення для нього сайту – індивідуальні. Саме тому вартість розробки сайту визначається індивідуально, залежно від низки критеріїв. Для того, щоб точно визначити вартість створення сайту, необхідно взяти до уваги та проаналізувати усі потреби замовника, ціль його веб-проекту та велику кількість параметрів.

Наша веб-студія може вказати приблизну вартість створення сайту відповідно до його типу. Однак остаточна ціна буде залежати від функціональних особливостей ресурсу та інших факторів. Лише взявши до уваги всі фактори, ми зможемо підраховувати загальну вартість створення сайту.

Фактори, які впливають на ціни на створення сайту

Сайти, які розробляє наша веб-студія, можна поділити на чотири основні типи – сайти-візитки, лендінги, корпортивні сайти та інтернет-магазини. Для того, аби визначити, який тип сайту буде вигідним варіантом для бізнесу клієнта, ми дізнаємося про його цілі та потреби. Проводимо маркетингове дослідження галузі, аналізуємо сайти конкурентів, визначаємо позиціонування клієнта.

Якщо Ви прагнете поінформувати потенційних клієнтів чи покупців про ваш бізнес-проект, то Вам пасуватиме сайт-візитка. Натомість корпоративний сайт влаштує компанію із чималим досвідом діяльності. Якщо Ви націлені на продажі конкретного товару чи послуги – Вам потрібен лендінг. Для продажу товарів у великому асортименті Вам знадобиться інтернет-магазин зі складним та гнучким функціоналом.

Створимо Ваш успішний сайт разом

Розкажіть про Ваш проект, Ваші цілі, Ваші вподобання, а ми втілимо це в ефективний сайт!

Веб-студія "Веб-кухня"

Пишіть через контактну форму - відповідаємо оперативно.
Телефонуйте за вказаними на сайті номерами.
Замовлення на створення сайту можна подавати у зручний для Вас час.

Телефонуйте або пишіть на Viber: +380993208600

Пишіть стисло про Ваш проект:
contact@web-cuisine.com

Географія наших розробок:
Київ, Вінниця, Житомир, Львів